Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Olsztyn

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Olsztyn

  Asortyment ML System S.A. obejmuje rozwiązanie nie tylko z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV), ale również systemy fotowoltaiczne, które są zintegrowane z budownictwem, czyli BIPV (z ang. building integrated photovoltaics). Dysponujemy nowoczesnym i przede wszystkim wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym testujemy produkty i nowe technologie. Każdy element zestawu wchodzący w skład instalacji fotowoltaicznych jest poddawany rygorystycznym testom i musi spełnić wyśrubowane normy jakościowe. Dopiero po otrzymaniu pozytywnej oceny produkt trafia do sprzedaży. W ofercie Firmy ML System S.A. dostępne są nie tylko wydajne i niezawodne moduły PV i BIPV, ale również funkcjonalne carporty oraz pergole. Dodatkowo, proponujemy autorski system ML SCADA pozwalający na efektywne zarządzanie energią.

  Fotowoltaika w mieście Olsztyn - wydajne i niezawodne moduły PV

  Nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznych ML System są wysokosprawne moduły PV, które wyróżniają się wysoką wydajnością nie tylko w słoneczne dni, ale również w trakcie niekorzystnej pogody. Moduły fotowoltaiczne, dzięki stabilności działania, długiej żywotności i niezawodności doskonale nadają się do domowych i przemysłowych instalacji. Fotowoltaika w mieście Olsztyn przyjmuje różne formy. Jedną z nich są instalacje montowane zarówno na pochyłych, jak i prłaskich dachach. Dużą popularnością cieszą się także systemy montowane na gruncie. Konstrukcja modułów fotowoltaicznych ML System zapewnia kompatybilność ze wszystkimi popularnymi systemami mocowania. W praktyce oznacza to szybki i bezproblemowy montaż. Oferujemy wysokosprawne moduły fotowoltaiczne w różnych wariantach mocy i maksymalnego napięcia instalacji. Wszystkie informacje dotyczące modułów, w tym parametry techniczne, można znaleźć na stronie sklepu.

  Fotowoltaika w Olsztynie - trafiona inwestycja

  Instalacje fotowoltaiczne ML System umożliwiają pozyskiwanie czystej i darmowej energii. Generują duże oszczędności, które wraz z upływem czasu stale się powiększają. Fotowoltaika w mieście Olsztyn pozwala na zabezpieczenie przed podwyżką cen prądu i stale zmieniającą się sytuacją na rynku. Niezależność energetyczna gwarantuje nie tylko stabilność, ale również poczucie bezpieczeństwa. Pozyskiwanie energii ze słońca nie generuje żadnych szkodliwych zanieczyszczeń, dzięki czemu jest przyjazne dla środowiska.

  Funkcjonalne i estetyczne carporty

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu pozwala na produkowanie czystej i przede wszystkim darmowej energii wykorzystywanej do ładowania pojazdów elektrycznych. Carporty doskonale sprawdzają się zarówno jako przydomowe, jak i osiedlowe oraz miejskie instalacje. Ponadto znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach, w których pojawia się potrzeba uzupełnienia energii w pojazdach i urządzeniach elektrycznych zlokalizowanych blisko instalacji. Oferujemy kompletne zestawy, w których skład wchodzi solidna konstrukcja wykonana z aluminium, odpowiednio dobrany inwerter, wszystkie uszczelnienia, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów, a także szczegółowa instrukcja obsługi. Carporty są uniwersalnymi konstrukcjami, które można dopasować do konkretnych wymagań użytkowników. Modyfikacje dotyczą m.in. liczby stanowisk, przezierności oraz rodzaju oświetlenia.

  Fotowoltaika w mieście Olsztyn - praktyczne pergole

  Na szczególną uwagę zasługują również funkcjonalne i estetyczne pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. Takie rozwiązanie umożliwia produkcję czystej i darmowej energii na własne potrzeby (np. do zasilania oświetlania). Moduły fotowoltaiczne stanowiące nieodłączną część pergoli, wyróżniają się wysoką sprawnością. Wszystkie informacje techniczne dotyczące pergoli i nie tylko, można znaleźć w na stronie naszego sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach