Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Rzeszów

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Rzeszów

  ML System S.A. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji, wdrażaniu i dostarczaniu rozwiązań z obszaru fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz fotowoltaikia zintegrowanej z budownictwem (BIPV). Firma dysponuje własnym, wysoce wyspecjalizowanym i nowocześnie wyposażonym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym są przeprowadzane testy i badania jakościowe wszystkich podzespołów wchodzących w skład finalnego produktu. W asortymencie ML System S.A. można znaleźć nie tylko niezawodne moduły BIPV, ale również wydajne panele fotowoltaiczne, funkcjonalne carporty, pergole, a także gotowe konstrukcje fotowoltaiczne. Pozostały asortyment obejmuje m.in. instalacje dachowe i gruntowe, rozdzielnice, falowniki oraz niezwykle wydajny autorski system przeznaczony do zarządzania energię ML SCADA.

  Fotowoltaika w mieście Rzeszów - wysokowydajne panele PV

  Cechą charakterystyczną paneli fotowoltaicznych ML System jest bardzo wysoka wydajność, osiągana nie tylko podczas wzorowych warunków atmosferycznych, ale również podczas słabszego oświetlenia. Ponadto stabilność mocy, wysoka sprawność oraz wydłużona żywotność to kolejne zalety, którymi wyróżniają się produkty firmy. Takie połączenie sprawia, że panele fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się zarówno w przydomowych, jak i w przemysłowych instalacjach. Dodatkowo warto zaznaczyć, że konstrukcja paneli została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pełną kompatybilność ze wszystkimi najczęściej używanymi systemami mocowań. Panele fotowoltaiczne są montowane zarówno na płaskich, jak i pochyłych dachach oraz na konstrukcjach umożliwiających montaż na gruncie. Podstawową funkcją instalacji fotowoltaicznych jest pozyskiwanie darmowego prądu, co w praktyce oznacza oszczędności w krótkiej, a w szczególności w dłuższej perspektywie. Ponadto panele PV są skutecznym zabezpieczeniem przed podwyżkami cen prądu. Dają poczucie niezależności energetycznej i związanym z nim bezpieczeństwem. Istotnym aspektem jest tutaj również ochrona środowiska. Produkcja darmowej energii ze słońca nie wiąże się z emitowaniem szkodliwych substancji, dlatego wiele osób nazywa ją zieloną lub czystą energią. W ofercie ML System S.A. można znaleźć szeroki wybór paneli PV charakteryzujących się różnym maksymalnym napięciem, mocą, a także innymi parametrami technicznymi. Szczegółowy opis wszystkich modułów jest dostępny na stronie naszego sklepu.

  Fotowoltaika Rzeszów - funkcjonalne carporty

  Carport, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów umożliwia szybkie, bezpieczne i co najważniejsze darmowe ładowanie pojazdów elektrycznych. Takie konstrukcje wyróżniają się estetycznością, dzięki czemu doskonale wpasowują się w praktycznie każdą przestrzeń. Ponadto carporty mogą być indywidualnie dopasowane do konkretnych wymagań użytkowników. Modyfikacje mogą dotyczyć nie tylko liczby stanowisk, ale również rodzaju oświetlenia oraz stopnia przezierności zadaszenia. Panele PV , które są głównym elementem całej konstrukcji, są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. W codziennym użytkowaniu oznacza to, że carporty to wytrzymałe konstrukcje, które zachowują pierwotny wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Znajdują zastosowanie nie tylko jako miejsce parkingowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych przy domu, ale także są w stanie zapewnić energię dla budynku, jako alternatywa standardowej instalacji fotowoltaicznej.. Doskonale sprawdzają się również w przestrzeni miejskiej i we wszystkich innych miejscach, w których występuje potrzeba ładowania pojazdów z silnikiem elektrycznym.

  Estetyczne pergole

  W ofercie ML System S.A. dostępne są także estetyczne i jednocześnie funkcjonalne pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. Takie rozwiązanie jest doskonałą propozycją, dla osób, które chcą pozyskiwać darmową i przede wszystkim czystą energię. Pergole idealnie nadają się do zasilania oświetlenia w ogrodzie, czy też ładowania urządzeń mobilnych. Dzięki wytrzymałej i stabilnej konstrukcji, oraz komponentom i materiałom wysokiej jakości pergole są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. W praktyce oznacza to długą żywotność i bezawaryjność. Pergole i carporty są dostępne w formie gotowych zestawów składających się z aluminiowej ramy, wszystkich uszczelnień, wydajnych modułów fotowoltaicznych, falownika, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, instrukcji i pozostałych akcesoriów niezbędnych do odpowiedniego montażu

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach