Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Szczawnica

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Szczawnica

  OZE, czyli odnawialne źródła energii, w odróżnieniu od źródeł tradycyjnych, wyróżniają się zerową emisją szkodliwych zanieczyszczeń. Instalacje fotowoltaiczne są przyjazne dla środowiska, dlatego w rozwiązania tego typu inwestują zarówno osoby prywatne, jak i firmy, a także instytucje publiczne. Moduły fotowoltaiczne w ofercie ML System S.A. charakteryzują się wysoką wydajnością, sprawnością, niezawodnością i długą żywotność. Oprócz samych modułów, dostępne są także kompletne instalacje dachowe, gruntowe, falowniki, rozdzielnice oraz gotowe konstrukcje fotowoltaiczne. Na szczególną uwagę zasługuje również autorski system ML SCADA wykorzystywany do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca.

  Solary Szczawnica - darmowa i czysta energia ze słońca

  Głównymi elementami wszystkich konstrukcji fotowoltaicznych są moduły zwane również panelami fotowoltaicznymi. Asortyment ML System S.A. obejmuje szeroki wybór modułów przeznaczonych do montażu zarówno na dachach płaskich, jak i pochyłych, a także na gruncie. Fotowoltaika w mieście Szczawnica to sprawdzone rozwiązanie pozwalające na obniżenie udziału EP (energii pierwotnej) w nowym budownictwie i tym samym spełnienie wszystkich obowiązujących regulacji. Cechą charakterystyczną modułów ML System S.A. jest wysoka sprawność, wydajność, niezawodne działanie i ponadprzeciętna żywotność. Panele zapewniają stabilną i efektywną pracę nie tylko w trakcie słonecznych, ale również pochmurnych dni. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modułów fotowoltaicznych charakteryzujących się różnymi parametrami (m.in. mocą i maksymalnym napięciem systemu). Szczegółowe opisy wszystkich modeli można znaleźć na stronie sklepu.

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów, czyli darmowa i czysta energia

  Carporty to rozwiązanie, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przydomowych, ale również osiedlowych i miejskich instalacjach. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu to estetyczna i wytrzymała konstrukcja umożliwiająca ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych znajdujących się w zasięgu. Oferujemy kompletne zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu, w skład których wchodzą następujące elementy: aluminiowa konstrukcja, inwerter, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stanowiska do ładowania, wszystkie uszczelnienia i wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. Warto zaznaczyć, że całą konstrukcję carportów można modyfikować nie tylko w obrębie liczby stanowisk do ładowania, ale również w obrębie rodzaju oświetlenia i stopnia przezierności.

  Estetyczne pergole, czyli zielona energia w zasięgu ręki

  Na szczególną uwagę zasługują także pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. To rozwiązanie umożliwia pozyskiwanie bezemisyjnej i darmowej energii ze słońca. W zależności od potrzeb, można ją wykorzystać np. do zasilania oświetlenia. Panele fotowoltaiczne w mieście Szczawnica, czyli najważniejsze elementy całej konstrukcji są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu można je bezpiecznie i efektywnie eksploatować przez cały rok. Pergole, podobnie jak carporty, są oferowane w kompletnych zestawach przeznaczonych do samodzielnego montażu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach