Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Toruń

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Toruń

  Firma ML System S.A. projektuje i dostarcza rozwiązania zarówno z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (moduły PV), jak i fotowoltaiki zintegrowanej z budynkiem (BIPV). Dysponujemy nowoczesnym i jednocześnie wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym powstają nowe produkty i technologie. W naszym centrum odbywają się również testy wszystkich produktów z oferty firmy. Dopiero po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych, produkty trafiają do szerokiej sprzedaży. Oferujemy wysokosprawne moduły PV i BIPV, instalacje dachowe, gruntowe, konstrukcje fotowoltaiczne, a także falowniki i rozdzielnice. Dostępne są także kompletne zestawy carportów i pergoli. Na szczególną uwagę zasługuje również autorski system ML SCADA przeznaczony do efektywnego zarządzania pozyskaną energią.

  Fotowoltaika w mieście Toruń - wydajne i niezawodne moduły PV

  Integralnymi elementami instalacji fotowoltaicznych są moduły PV. Asortyment ML System obejmuje wyłącznie wysokosprawne moduły fotowoltaiczne wyróżniające się doskonałą wydajnością zarówno w trakcie słonecznych, jak i pochmurnych dni. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko mocą, ale również maksymalnym napięciem systemu. Szczegółowe informacje dotyczące modułów można znaleźć na stronie naszego sklepu. Połączenie wysokiej sprawności, niezawodności i długiej wydajności sprawia, że moduły fotowoltaiczne ML System są wykorzystywane zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Fotowoltaika w mieście Toruń to nie tylko instalacje na płaskich i pochyłych dachach, ale również na gruncie. Konstrukcja modułów została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pełną kompatybilność ze wszystkimi najczęściej wykorzystywanymi systemami mocowań. W praktyce oznacza to szybki i bezproblemowy montaż.

  Fotowoltaika w Toruniu - kluczowe zalety i korzyści

  Wydajne instalacje fotowoltaiczne zabezpieczają przed podwyżkami cen energii, a także niestabilną sytuacją na rynku. Ponadto zapewniają poczucie niezależności energetycznej i bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że produkcja energii pochodzącej ze słońca nie generuje żadnych szkodliwych substancji. Kolejną korzyścią wynikającą z montażu i użytkowania instalacji fotowoltaicznej jest obniżenie rachunków za energię elektryczną. Im dłużej eksploatujemy instalację, tym oszczędności są większe.

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów

  Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów to funkcjonalne i estetyczne konstrukcje pozwalające na produkcję darmowej i przede wszystkim czystej energii. Carporty doskonale sprawdzają się nie tylko jako przydomowe instalacje, ale również jako osiedlowe i miejskie konstrukcje. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ładowania pojazdów i urządzeń elektrycznych. Carporty ML System wyróżniają się szeroką możliwością modyfikacji konstrukcji. Zmiany obejmują nie tylko liczbę stanowisk, ale również przezierność i rodzaj oświetlenia. Proponujemy kompletne rozwiązania, w których skład wchodzą następujące elementy: wytrzymała konstrukcja wykonana z aluminium, wszystkie uszczelnienia, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, wydajne moduły fotowoltaiczne, stacje do ładowania pojazdów, inwerter oraz szczegółowa instrukcja samodzielnego montażu

  Fotowoltaika w mieście Toruń - funkcjonalne i estetyczne pergole

  Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne tworzące zadaszenie tarasu to doskonała propozycja m.in. dla właścicieli domów jednorodzinnych. Pergole to estetyczne i jednocześnie praktyczne konstrukcje pozwalające na produkcję czystej oraz darmowej energii. Pergole wyróżniają się odpornością na działanie warunków atmosferycznych w tym deszczu i śniegu. Pozyskiwana energia ze słońca może być wykorzystywane w różnym celu, np. do zasilania oświetlenia. Wszystkie informacje techniczne i szczegóły dotyczące pergoli oraz carportów można znaleźć na stronie sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach