Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Wrocław

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Wrocław

  To technologia, która zakłada stosowanie systemów fotowoltaiki jako elementów służących za części konstrukcyjne budynku. Kolejnym obszarem, który dla ML System S.A. ma bardzo duże znaczenie, są systemy Smart City. Jednym z najważniejszych założeń idei „inteligentnego miasta” jest sprawnie działający przepływ informacji, dzięki któremu mieszkańcy mogą lepiej zarządzać swoimi zasobami (przede wszystkim czasem). Nasza oferta przeznaczona jest praktycznie dla każdego - zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy całych miast. Nasi klienci otrzymują sprawdzone i spersonalizowane rozwiązania najwyższej klasy.

  ML System S.A. - fotowoltaika we Wrocławiu

  ML System S.A. wykonuje projekty na terenie całej Polski. Nasze prace można oglądać w wielu miastach - wśród nich znajduje się Wrocław. Jedną z najważniejszych inwestycji w tym regionie jest zlecenie, które wykonaliśmy dla Uniwersytetu Przyrodniczego. Budynkami, w których zostały zainstalowane nasze systemy, jest pływalnia wchodząca w skład kompleksu uczelnianego oraz Centrum Naukowo-Dydaktyczne przy placu Grunwaldzkim. W obiekcie sportowym zostały zainstalowane kolektory słoneczne, dzięki którym ogrzewana jest woda, oraz moduły fotowoltaiczne, dostarczające energię elektryczną dla budynku. W drugim obiekcie zostały wykorzystane rozwiązania z dziedziny BIPV - elewacja prezentująca się z przodu budynku to jednocześnie system paneli fotowoltaicznych pozyskujących energię do zasilania budynku.

  Postaw na Wrocław. Fotowoltaika ML System S.A.

  Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto zainwestować w systemy fotowoltaiczne, jest obecna sytuacja na całym świecie - wszechobecne zanieczyszczenie i konsekwencje, które wynikają z takiego stanu rzeczy. Dzisiejsza inwestycja w odnawialne źródła energii wiąże się nie tylko z korzyściami w krótkiej perspektywie czasowej, ale również z tymi, które będą dotyczyły kolejnych pokoleń ludzi i innych istnień żyjących na Ziemi. Na całym świecie powstają inicjatywy i organizacje, które stawiają sobie za cel pomoc w tej trudnej sytuacji. Również w myśl tej idei aktualizowane są regulacje prawne mające wpływ na środowisko - 1 stycznia 2021 roku została wprowadzona aktualizacja dotycząca regulacji dopuszczalnego współczynnika EP (skrót od „energii pierwotnej”) podczas budowy nowych budynków. Dotychczas nie mógł on przekroczyć wartości 85 kWh/m2 - dzisiaj górną granicą jest 65 kWh/m2. To parametr, który określa orientacyjne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię (energię pierwotną) na rok w przeliczeniu na 1 m2. Rozwiązaniem, które pozwala łatwo przyczynić się do zmniejszenia EP, jest zastosowanie fotowoltaiki w budynku już na etapie planowania (współczynnik jest sprawdzany przy wydawaniu pozwolenia na budowę). Kolejną korzyścią jest fakt, że dzięki wczesnemu planowaniu koszty montażu oraz materiałów znacząco maleją, przez co możesz zastosować rozwiązania z obszaru BIPV.

  Fotowoltaika Wrocław - atrakcyjna cena to podstawa

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać najwyższej klasy system dopasowany do Twoich potrzeb optymalizując koszty inwestycji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz do miast. Zapewniamy najwyższej klasy usługi i produkty w atrakcyjnej cenie.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach