Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Zielona Góra

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Zielona Góra

  Systemy fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz tej zintegrowanej z budownictwem (BIPV z ang. building integrated photovoltaics) firmy ML System wyróżniają się na rynku wysoką wydajnością i sprawnością, a także długą żywotnością. Wszystkie podzespoły składające się na finalny produkt są poddawane specjalistycznym testom jakościowym we własnym, nowoczesnym i wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym. Dopiero po spełnieniu wszystkim norm trafiają do szerokiej sprzedaży. Asortyment ML System S.A. obejmuje wysokosprawne i niezawodne moduły PV, BIPV, a także rozdzielnice i falowniki. Ponadto w stałej ofercie znajdują się konstrukcje fotowoltaiczne, pergole, carpoty i niezwykle wydajny autorski system ML SCADA przeznaczony do efektywnego zarządzania darmową energią ze słońca.

  Fotowoltaika Zielona Góra - wysokosprawne moduły PV

  Największymi zaletami modułów fotowoltaicznych ML System S.A. są ponadprzeciętna żywotność, wysoka sprawność oraz wydajność. Zestawienie tych cech sprawia, że panele solarne w mieście Zielona Góra są montowane zarówno w przydomowych, jak i w przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Ponadto ich konstrukcja gwarantuje pełną kompatybilność z większością najczęściej wykorzystywanych systemów montażowych. Fotowoltaika w mieście Zielona Góra jest montowana nie tylko na płaskich i pochyłych dachach, ale również na konstrukcjach umożliwiających montaż gruntowy. Zróżnicowana oferta ML System S.A. obejmuje moduły PV charakteryzujące się różną mocą, maksymalnym napięciem systemu, a także innymi parametrami technicznymi. Szczegółowe opisy wraz ze specyfikacją techniczną są dostępne na stronie sklepu.

  Fotowoltaika w Zielonej Górze - najważniejsze korzyści

  Wydajne instalacje fotowoltaiczne ML System S.A pozwalają na produkowanie darmowej i przede wszystkim czystej energii. Jej pozyskiwanie nie wiąże się z emisją żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska. Kolejną korzyścią wynikającą z montażu i użytkowania wysokosprawnych instalacji fotowoltaicznych jest skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii. Fotowoltaika w mieście Zielona Góra to niezależność energetyczna zapewniająca poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Im dłużej pozyskujemy darmową energię ze słońca, tym większe oszczędności generujemy.

  Pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu

  W stałej ofercie ML System S.A są dostępne pergole, czyli funkcjonalne i estetyczne zadaszenie tarasu wykonane z m.in. wydajnych modułów fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie umożliwia pozyskiwanie czystej, bezemisyjnej energii i wykorzystywanie jej na własne potrzeby. Pergole mogą być używane m.in. do zasilania oświetlenia. Cała konstrukcja wyróżnia się pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W praktyce oznacza to, że pergole można efektywnie eksploatować przez cały rok. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu jest estetyczne, dzięki czemu doskonale wpasuje się w każdą aranżację ogrodu.

  Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów

  Na szczególną uwagę zasługują także carporty. Wysokosprawne panele fotowoltaiczne które są głównymi elementami całej konstrukcji, umożliwiają szybkie, bezpieczne i przede wszystkim darmowe ładowanie pojazdów elektrycznych w mieście Zielona Góra. Ponadto fotowoltaiczne zadaszenie parkingów może być wykorzystywane jako źródła zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w pobliżu instalacji. Carporty doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na osiedlach oraz w innych miejscach, w których zachodzi potrzeba uzupełnienia energii w pojazdach bądź w urządzeniach elektrycznych. Asortyment ML System S.A. obejmuje zestawy zawierające wszystkie niezbędne elementy przeznaczone do samodzielnego montażu pergoli i carportów. Są to m.in. wytrzymałe konstrukcje wykonane z aluminium, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów, inwerter i akcesoria.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach