Strona główna > Aktualności > ML System w gronie laureatów Rankingu Giełdowa Spółka Roku 2021
Otrzymanie certyfikacji dla producentów wyrobów medycznych
7 marca 2022
Podsumowanie wydarzeń pierwszego kwartału 2022
13 kwietnia 2022

ML System w gronie laureatów Rankingu Giełdowa Spółka Roku 2021

Firma ML System znalazła się w gronie najlepszych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, według najbardziej prestiżowego rankingu na rynku kapitałowym – Giełdowa Spóła Roku. Podczas finału 23. edycji rankingu organizowanego przez portal Puls Biznesu spółka zajęła zaszczytne drugie miejsce w kategorii „Innowacyjność produktów i usług”.

Wyboru Giełdowej Spółki Roku dokonuje ponad 100 analityków i specjalistów rynków kapitałowych, którzy oceniają spółki pod względem kryteriów takich jak: kompetencje zarządu, perspektywy rozwoju, innowacyjność produktów i usług, największy sukces na przełomie roku oraz relacje z inwestorami. Ranking Giełdowa Spółka Roku z jednej strony podkreśla wagę GPW dla finansowania polskiej gospodarki, z drugiej – wskazuje te firmy, których zarządy, produkty, usługi czy kultura korporacyjna należą do czołówki i które warto naśladować, doceniać i promować.

To drugi rok z rzędu, w którym ML System zajmuje miejsce na podium w tej samej kategorii rankingu, co stanowi ogromne wyróżnienie dla spółki i podkreślenie jej technologicznego charakteru. Dziękujemy za tą wyjątkową nagrodę i docenienie naszych działań.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.