Strona główna > Aktualności > Podsumowanie wydarzeń pierwszego kwartału 2022
ML System w gronie laureatów Rankingu Giełdowa Spółka Roku 2021
11 kwietnia 2022
ML System z 14. miejscem w rankingu WPROST „50 najlepszych polskich pracodawców”
4 maja 2022

Podsumowanie wydarzeń pierwszego kwartału 2022

Pierwszy kwartał bieżącego roku był dla ML System wyjątkowo intensywnym okresem. Na przełomie tych 3 miesięcy zespół firmy dzielił się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, zdobywał nowe kontakty biznesowe oraz był obecny  podczas wydarzeń zarówno w Polsce, jak i za granicą, prezentując przy tym produkty i innowacyjne rozwiązania firmy.

LIVE: Fotowoltaika dla biznesu skutecznym sposobem na oszczędności, niezależność od rosnących cen energii, poprawę kondycji firmy i zwiększenie konkurencyjności

Początek roku rozpoczął się LIVE’em organizowanym wspólnie z portalem CIRE.pl. Podczas rozmowy z redaktorem portalu Dyrektor ds. operacyjnych w ML System – Grzegorz Batko wraz z Kierownikiem Działu Sprzedaży ds. MŚP – Katarzyną Sorys odpowiedzieli na wiele kluczowych pytań, takich jak: dlaczego niezależność od drastycznie rosnących cen energii jest tak ważna dla firmy, czy warto wpisać instalację PV na listę firmowych inwestycji, czy dzięki instalacji PV można zwiększyć rozmiary przedsiębiorstwa i zbudować przewagę konkurencyjną oraz wiele innych pytań związanych z korzyściami z inwestycji w fotowltaikę dla przedsiębiorstwa.

Zapis z LIVE’u dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=uFRKCrD_rzo

WEBINAR: Aktywne materiały budowlane w architekturze (ML System & BIMobject)

W lutym odbył się webinar podczas którego przedstawiciele ML System opowiedzieli o energooszczędnych materiałach budowlanych, które stanowią ofertę produktową firmy, a także wspólnie z partnerem ML System – firmą BIMobject przybliżyli temat digitalizacji produktów budowlanych i wykorzystania BIM-u w projektach architektonicznych. Podczas spotkania Dyrektor ds. Projektów Sylwester Korzeniak opowiedział o naszej firmie i jej kluczowych produktach w obszarze fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami BIPV, zaś BIM Manager Mateusz Kaczmarzyk przybliżył czym są pliki BIM i zaprezentował jak je zaimplementować w projekcie, na przykładzie budynku siedziby ML System.

Relacja z webinaru dostępna pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=5FbEnBLSyq0

Targi ENEX Nowa Energia

Pod koniec lutego w Kielcach odbyły się największe w Polsce targi branży odnawialnych źródeł energii – ENEX Nowa energia. Podczas wydarzenia zespół ML System miał okazję zaprezentować szeroką gamę rozwiązań fotowoltaicznych stanowiących ofertę produktową firmy, wyjść bezpośrednio do Klientów, nawiązać nowe partnerstwa biznesowe oraz zaczerpnąć inspiracji do dalszych działań. Na stoisku ML System można było zobaczyć fotowoltaiczny carport z podświetlanym grawerem, fotowoltaiczną inteligentną ławkę z funkcją grzewczą, nadrukiem na szkle oraz możliwością ładowania urządzeń mobilnych, a także moduły PV oraz szeroki wybór rozdzielnic AC i DC.

     

 

Szyba QGlass na wystawie EXPO 2020 DUBAI

W połowie marca przedstawiciele Działu Eksportu firmy ML System wzięli aktywny udział w wystawie zorganizowanej przez województwo Podkarpackie w Pawilonie Polskim podczas Expo 2020 Dubai. Na wydarzeniu zaprezentowana została ekspozycja szyby QGlass – produktu inaugurującego kwantową rewolucję w globalnym budownictwie. Obecny podczas wystawy Dyrektor Działu Eksportu ML System – Jan Strzałkowski poprowadził prelekcję przybliżającą innowacyjne rozwiązania firmy oraz możliwości ich zastosowania.

Film promo wydarzenia dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=y3VEKUlAbWA 

     

 

Konferencja „Forum Dewelopera”

Końcem I kwartału ML System był uczestnikiem oraz głównym partnerem konferencji dla branży deweloperskiej odbywającej się w Szczyrku. Forum Dewelopera gromadzi w jednym miejscu polskich inwestorów, dostawców materiałów budowlanych oraz specjalistów z branży budowlanej. Na miejscu wydarzenia zostały przedstawione rozwiązania ML System poprawiające komfort życia mieszkańców oraz możliwości dostępne dla budownictwa efektywnego energetycznie. Stoisko produktowe dostępne dla uczestników wydarzenia składało się z żaluzji fotowoltaicznych, fotowoltaicznej inteligentnej ławki, szklanych modułów o różnych fakturach i barwach oraz ekspozycji z inteligentnymi szybami z funkcją generowania energii, funkcją grzewczą oraz o zmiennym stopniu przezierności. Podczas konferencji odbyły się liczne wystąpienia, a jednym z prelegentów był Dyrektor ds. operacyjnych w ML System – Grzegorz Batko, który przybliżył w swojej prezentacji tematykę rozwiązań fotowoltaicznych dla nowego budownictwa.

 

     

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.