Strona główna > Aktualności > ML System w Pałacu Prezydenta RP
ML System promuje w Holandii nowoczesne rozwiązania
15 czerwca 2018
ML System z czwartym patentem
21 czerwca 2018

ML System w Pałacu Prezydenta RP

We wtorek 19.06 gościliśmy w Kancelarii Prezydenta RP podczas uroczystości powołania kapituły XVI edycji Nagrody Gospodarczej. Dzięki zaprezentowanej innowacyjnej technologii szyby z kropkami kwantowymi nasze stoisko umiejscowione na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego wzbudziło szczególne zainteresowanie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy .

ML System jest laureatem konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP z 2016 r. w kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Podczas wtorkowej uroczystości Prezydent Andrzej Duda powołał członków Kapituły, którzy wskażą nominacje do tegorocznej edycji nagrody.

Po uroczystych nominacjach Prezydent odwiedził stoiska laureatów konkursu z poprzednich edycji, którzy mogli zaprezentować swoje najnowsze dokonania w formie wystawy na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. Innowacyjna technologia szyby z kropkami kwantowymi zaprezentowana przez ML System wzbudziła spore zainteresowanie Prezydenta i członków nowo wybranej kapituły, którzy spędzili kilka minut zadając pytania dotyczące produktów i samej technologii.
– Nasze szyby będą nie tylko wytwarzać darmową energię elektryczną, ale także nie będą przepuszczać do wewnątrz budynków szkodliwego promieniowania UV. Co więcej, będą przyczyniać się do zwiększenie termicznej i energetycznej izolacji budynków – wyliczał Dawid Cycoń, prezes ML System.


ML System S.A. w Pałacu Prezydenckim

ML System S.A. w Pałacu Prezydenckim

ML System S.A. w Pałacu Prezydenckim

ML System S.A. w Pałacu Prezydenckim

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.