Strona główna > Aktualności > Podsumowanie Targów Intersolar 2024
Odnawialne źródła energii OZE – rodzaje, korzyści, wszystko, co warto wiedzieć
24 czerwca 2024
Relacja z sympozjum wodorowego i wizyty studyjnej w ML System S.A w ramach projektu UNLOCK
26 czerwca 2024

Podsumowanie Targów Intersolar 2024

Trzy intensywne i inspirujące dni na Targach Intersolar 2024 obfitowały w wartościowe spotkania, prezentacje oraz wymianę doświadczeń.

Przedstawiciele Spółki w dn. 19-21 czerwca zaprezentowali na targach w Monachium najnowsze rozwiązania, które mają potencjał zrewolucjonizować branżę budowlaną – Photonwall i Photonroof. Oprócz tych innowacyjnych produktów, przedstawiono również inne technologie, w tym: Carporty fotowoltaiczne, Klasyczne moduły fotowoltaiczne, a także Rozdzielnice. Photonwall i Photonroof – nasze najnowsze innowacje, wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników targów.

Photonwall to zaawansowane rozwiązanie z zakresu BIPV (fasada fotowoltaiczna), które nie tylko spełnia funkcję estetyczną, ale przede wszystkim przekształca powierzchnię budynku w źródło odnawialnej energii. Ta technologia oferuje wysoką wydajność energetyczną i może być stosowana w różnorodnych projektach architektonicznych, od biurowców po budynki mieszkalne. Photonroof natomiast to nowoczesny system dachówek integrujący panele fotowoltaiczne, który pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni dachowej do produkcji energii. Dzięki swojej modułowej budowie i wysokiej efektywności, Photonroof stanowi doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domów i przedsiębiorstw, którzy chcą zwiększyć swoją niezależność energetyczną.

Obie technologie przyciągnęły liczne grono zainteresowanych, od architektów i deweloperów po inwestorów i właścicieli nieruchomości. Prezentacje i demonstracje tych rozwiązań na żywo spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, co potwierdza ich potencjał do znaczącego wpływu na rynek odnawialnych źródeł energii.

Serdeczne podziękowania kierowane są do wszystkich, którzy odwiedzili stoisko ML System i byli obecni z nami przez trzy dni targów. Wsparcie i zainteresowanie ze strony odwiedzających stanowią motywację do dalszego działania na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Intersolar!

Paulina
Autor: Paulina

Komentarze są wyłączone.