Strona główna > Aktualności > Podsumowanie targów Smart City Expo Barcelona 2023
Współpraca na rzecz rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce
16 października 2023
Mój prąd 5.0 co musisz wiedzieć?
28 listopada 2023

Podsumowanie targów Smart City Expo Barcelona 2023

W ostatnim tygodniu (7-9.11.2023) spółka ML System miała przyjemność uczestniczyć w największych międzynarodowych targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie, gdzie zaprezentowała innowacyjne rozwiązania dedykowane dla zrównoważonego budownictwa i przestrzeni miejskich. Wydarzenie to nie tylko umożliwiło prezentację rozwiązań spółki odbiorcom z całego świata, ale również otworzyło drzwi do inspirujących dyskusji na temat przyszłości miast i mieszkańców terenów zurbanizowanych.

Udział ML System w przedmiotowym wydarzeniu to poza uruchomieniem możliwości nawiązania partnerstw i kontaktów z ekspertami branżowymi i decydentami miejskimi na skalę globalną, również zobowiązanie spółki do dalszego wspierania realizacji celów zrównoważonego rozwoju, w tym przede wszystkim neutralności klimatycznej. To zobowiązanie podkreśliliśmy dodatkowo przygotowaniem wspólnego stoiska z Miastem Rzeszów (jedynym polskim miastem obecnym na targach). Miastem, które w ramach misji UE zostało wybrane do projektu „100 neutralnych dla klimatu i inteligentnych miast do 2030 r.” Głównym celem tego projektu jest wsparcie założeń Europejskiego Zielonego Ładu w zakresie zeroemisyjności i zapewnienie, że te wybrane miejsca

będą pełnić rolę ośrodków eksperymentów i innowacji, aby umożliwić wszystkim miastom europejskim pójście w ich ślady do 2050 r.

Połączenie współpracy wiodącego producenta rozwiązań energetyki odnawialnej, którego przewodnim mottem jest „Zmieniamy świat dla przyszłych pokoleń” (ML SYSTEM) wraz z miastem, które nazywane jest „Stolicą Innowacji” (RZESZÓW) zaowocowało prezentacją idealnego ekosystemu działania biznesu z samorządem na rzecz zrównoważonego rozwoju, będącego wzorem dla innych miast europejskich.

 

 

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.