Strona główna > Aktualności > Podsumowanie wydarzeń trzeciego kwartału 2022 roku
Prezes Dawid Cycoń nagrodzony Biznesowym Oskarem
19 września 2022
Produkty BIPV na targach ARCHITECT@WORK
18 listopada 2022

Podsumowanie wydarzeń trzeciego kwartału 2022 roku

Podczas trzeciego kwartału b.r. ML Team angażował się aktywnie w liczne działania wizerunkowe, prosprzedażowe, czy też prospołeczne. Przedstawiciele Spółki prezentowali nasze innowacyjne produkty i nawiązywali nowe relacje partnerskie podczas targów branżowych, czy spotkań biznesowych, udzielali się merytorycznie podczas konferencji naukowych, a także brali czynny udział we wspieraniu potrzebujących poprzez akcje charytatywne.

 

ML System Członkiem Centralnego Klastra Wodorowego

5 lipca w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Korzecku, w Gminie Chęciny, odbyło się drugie spotkanie Klastra Wodorowego im. Braci Łaszczyńskich. Podczas spotkania ML System dołączył do grona jego członków. Klaster ma dostarczyć nowoczesne technologie potrzebne do realizacji celu założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową INDUSTRIA – produkcję wodoru – paliwa przyszłości na poziomie 50 tys. ton rocznie do 2030 roku.

Więcej informacji na temat wydarzenia pod linkiem: https://kielce.tvp.pl/61126656/zielony-wodor-napedzi-maszyny-i-gospodarke-rozrasta-sie-centralny-klaster-wodorowy

     

 

Spot reklamowy w ramach kampanii „Nasz Klimat”

Początkiem lipca  we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska zrealizowaliśmy spot w ramach kampanii „Nasz Klimat”.
„Czy biznes kierowany troską o planetę może osiągnąć sukces? Oczywiście, my jesteśmy na to przykładem.” – tymi właśnie słowami nasz Dyrektor ds. operacyjnych Grzegorz Batko rozpoczyna spot. Główną ideą kampanii jest propagowanie dobrych praktyk na rzecz wspólnej troski o środowisko, kreowanie pozytywnych wzorców w zakresie inicjatyw i nawyków przyczyniających się do zahamowania negatywnych skutków zmian klimatu oraz zwiększenie świadomości, jakie działania mogą przyczynić się do ochrony naszej planety.

Spot dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=hQWMQZGUkkg

 

ML System na konferencji „Future Builders” organizowanej przez firmę Aluprof

ML Team początkiem września po raz kolejny zaprezentował nasze aktywne produkty, tym razem podczas konferencji pn. Future Builders organizowanej przez firmę Aluprof. Podczas konferencji Prezes Dawid Cycon wziął udział w dyskusji o przyszłości architektury, w ramach której nagrodzone zostały obiekty z Polski i zagranicy wpisujące się w ideę zrównoważonego budownictwa.

     

 

ML System uczestnikiem Konferencji „Kolej Wodorowa”

W dniach 8-9 września w Poznaniu odbyła się II konferencja pn. Kolej Wodorowa organizowana przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Podczas wydarzenia został zaprezentowany elektrolizer wodoru oraz nasze rozwiązania z linii produktów Smart Glass. Dodatkowo Dyrektor Paweł Kwaśnicki uczestniczył w Konferencji merytorycznie biorąc udział w prelekcjach oraz zabierając głos podczas panelu dyskusyjnego.

    

 

ML System podczas konferencji „Bezpieczeństwo Energetyczne”

Przedstawiciele ML System wzięli udział w VII Konferencji Naukowej – Bezpieczeństwo Energetyczne, organizowanej Przez Instytut Polityki Energetycznej oraz Politechnikę Rzeszowską. Podczas Konferencji miały miejsce liczne wystąpienia prelegentów oraz panele dyskusyjne. Jednym z prelegentów na wydarzeniu był Dyrektor ds. badań i rozwoju Paweł Kwaśnicki, który w rozmowie z IPE opowiada o wykorzystaniu nauki i nowoczesnych technologii w tworzeniu naszych innowacyjnych produktów PV, BIPV oraz Q Glass.

Rozmowa dostępna pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4Dvx5cA8yE0

 

ML System na targach ENERGETAB

W dniach 13-15 września przedstawiciele ML System wzięli czynny udział w 35. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2022 w Bielsku-Białej. Podczas wydarzenia na firmowym stoisku zostały zaprezentowane nasze autorskie rozwiązania, zarówno z obszaru fotowoltaiki klasycznej, jak i BIPV, dzieliliśmy się z innymi wiedzą, nawiązywaliśmy nowe relacje biznesowe, a także podtrzymywaliśmy kontakty z dotychczasowymi partnerami.

    

 

Nagroda Polskiej Rady Biznesu dla Prezesa Dawida Cyconia

Prezes Dawid Cycoń otrzymał Nagrodę Polska Rada Biznesu w kategorii „Wizja i innowacje” – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej. Nagroda została wręczona podczas gali laureatów, transmitowanej przez stację TVN24 BiS. Nagroda Polskiej Rady Biznesu to jeden z największych konkursów biznesowych w Polsce, którego celem jest wyróżnianie przedsiębiorców, wizjonerów i działaczy społecznych za ich wybitny dorobek i osiągnięcia.

Video podsumowanie z gali znajduje się pod poniższym linkiem. Zachęcamy szczególnie do obejrzenia fragmentu od 18:48 – 21:20 min. https://www.youtube.com/watch?v=B5bRWv0R_o0

 

     

 

ML Team z akcją wspierającą poszukiwanie dawców szpiku „Mamy to w genach”

Pod koniec września wśród współpracowników ML System przeprowadziliśmy przy współpracy z Fundacją DKMS, rejestrację dawców szpiku i tym samym rozpoczęliśmy akcję #mamytowgenach będącą inicjatywą ML Teamu. Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Firma ML System podniosła rękawicę i podjęła również to wyzwanie. Chcemy przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku i tym samym włączyć w akcję rejestracji inne osoby i firmy. Akcję #mamytowgenach adresujemy do podmiotów zatrudniających pracowników lub współpracujących w oparciu o inne formy prawne z osobami fizycznymi. Więcej szczegółów dotyczących akcji oraz formularz rejestracyjny, by wziąć w niej udział znajdziecie na naszej stronie www MAMY TO W GENACH.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszego spotu video promującego akcję #mamytowgenach: https://www.youtube.com/watch?v=mlOjyTnq2po 

 

     

 

 

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.