Strona główna > Aktualności > Prezes Dawid Cycoń nagrodzony Biznesowym Oskarem
Jak zwiększyć wydajność instalacji PV?
1 września 2022
Podsumowanie wydarzeń trzeciego kwartału 2022 roku
17 października 2022

Prezes Dawid Cycoń nagrodzony Biznesowym Oskarem

Prezes Dawid Cycoń otrzymał Nagrodę Polskiej Rady Biznesu  w kategorii „Wizja i innowacje” – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej.

Wyróżnienie zostało wręczone podczas organizowanej w dniu 12.09.2022 Gali Laureatów, transmitowanej przez stację TVN24 BiS. Krótką fotorelację z tego wydarzenia prezentujemy poniżej. Videotransmisję obejrzeć można pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=B5bRWv0R_o0

Nagroda Polskiej Rady Biznesu to jeden z największych konkursów biznesowych w Polsce, którego celem jest wyróżnianie przedsiębiorców, wizjonerów i działaczy społecznych za ich wybitny dorobek i osiągnięcia. Konkurs od 2012 roku promuje osoby, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości wpływają na rzeczywistość społeczną i gospodarczą. Wręczenie „biznesowych Oskarów” (tak nagrodę tą nazywają dziennikarze ekonomiczni) to duże wydarzenie medialne, które każdego roku gromadzi w jednym miejscu kilkuset przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

 

Piotr Wilk
Autor: Piotr Wilk

Komentarze są wyłączone.