Strona główna > Aktualności > Uroczyste otwarcie siedziby ML System S. A. w Zaczerniu
Innowator Podkarpacia 2015
21 grudnia 2015
Mam marzenie
26 lutego 2016

Uroczyste otwarcie siedziby ML System S. A. w Zaczerniu

Dnia 18 lutego ML System S. A. miało miejsce uroczyste otwarcie siedziby oraz nowego zakładu produkcyjnego firmy w Zaczerniu.

W obecności wielu zgromadzonych gości, przyjaciół i współpracowników cieszyliśmy się z sukcesu tej szeroko zakrojonej inwestycji,  która była uwieńczeniem naszej wieloletniej pracy i strategii jaką przyjęła i konsekwentnie rozwija nasza firma. Uroczystego przecięcia wstęgi wraz z właścicielami firmy  dokonał również Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Adam Hamryszczak.

Nowy budynek powstał  jako zadanie inwestycyjne pn. „Budowa budynku produkcyjnego z częścią biurowo-socjalną i laboratorium badawczym” w ramach realizacji projektu pn. „Produkcyjne wdrożenie przez ML System hybrydowego panelu fotowoltaicznego NoFrost”, którego dotyczy umowa o dofinansowanie nr UDA-POIG.04.06.00-18-016/12-00, w ramach Pilotażu Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w 4 osi priorytetowej Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Cały kompleks ma 6 tys. m. kw., w jego obrębie znajduje się m. in. hala produkcyjna i laboratorium badawcze. Stworzyliśmy trzy linie produkcyjne: do precyzyjnej obróbki szkła, zespalanie szkła i do drukowania ogniw fotowoltaicznych.

Uroczyste otwarcie siedziby ML System S. A. w Zaczerniu 18 luty 2016 r.
 
 
Piotr
Autor: Piotr

Dodaj komentarz