Strona główna > Fotowoltaika mazowieckie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika mazowieckie

  W obszarze specjalizacji firmy ML System S.A. znajduje się produkcja oraz dostarczanie rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) i systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem (BIPV, z ang. building integrated photovoltaics). W wysoce wyspecjalizowanej jednostce, jaką jest Centrum Badawczo-Rozwojowe powstają wszystkie nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Centrum B+R jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, z którymi pracują doświadczeni w swojej dziedzinie specjaliści. Aby mieć pewność co do najwyższej jakości, wszystkie elementy systemów fotowoltaicznych przechodzą rygorystyczne testy. W asortymencie ML System S.A. znajdują się nie tylko gotowe konstrukcje fotowoltaiczne oraz wysokosprawne moduły PV i BIPV. Oferujemy również komponenty do instalacji: falowniki, rozdzielnice oraz autorski system ML SCADA przeznaczony do efektywnego zarządzania energią słoneczną.

  Fotowoltaika mazowieckie – bezemisyjna zielona energia

  Dzięki wysokowydajnym modułom fotowoltaicznym, które stanowią kluczowy element instalacji PV ML System, możliwe jest pozyskanie energii elektrycznej z promieni słonecznych. Jest ona nie tylko czysta, ale również darmowa. Moduły wyróżniają się wysokim poziomem sprawności, co przekłada się na ich wysoką wydajność. Instalacje fotowoltaiczne mazowieckie, w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł energii, nie emitują szkodliwych substancji. Z tego względu energię pochodzącą ze słońca określa się mianem zielonej, czystej i bezemisyjnej. Moduły fotowoltaiczne są wybierane przez użytkowników również ze względu na możliwość uzyskania niezależności energetycznej. Jest to zatem skuteczny sposób na zabezpieczenie się przed rosnącymi cenami prądu oraz niespodziankami związanymi ze zmieniającą się sytuacją na rynku. Fotowoltaika to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa. Fotowoltaika mazowieckie dostępna jest przez bezpośredni kontakt z naszym handlowcem lub poprzez formułę on-line. W naszym sklepie można znaleźć wszystko co potrzebne do kompleksowej instalacji PV, w tym wysokosprawne moduły fotowoltaiczne różniące się parametrami i zastosowaniem.

  Fotowoltaika mazowieckie – carporty dla pojazdów elektrycznych

  Fotowoltaika nie ogranicza się jedynie do paneli montowanych na dachu. Osoby, którym zależy na produkcji darmowej energii ze słońca wyróżniającej się bezmisyjnym charakterem, a jednocześnie na ochronie pojazdu przed deszczem i innymi niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi, mogą zdecydować się na fotowoltaiczne zadaszenie parkingu. Carporty służą nie tylko do ładowania pojazdów elektrycznych, ale również innych elektrycznych urządzeń. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów z oferty ML System można dopasować do swoich potrzeb, modyfikując konstrukcję np. pod względem oświetlenia, liczby stanowisk czy przezierności. Z tego względu carporty mogą być wykorzystywane jako domowe lub firmowe stacje ładowania oraz jako fotowoltaiczne zadaszenie ogólnodostępnych lub osiedlowych parkingów. Oferowane przez nas konstrukcje są przeznaczone do zleconego lub do samodzielnego montażu. Kupujący otrzymuje cały zestaw składający się z aluminiowej ramy, wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych, falownika, kompletu uszczelnień, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, dodatkowych akcesoriów oraz instrukcji montażu.

  Estetyczne pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów

  W ofercie ML System znajdują się także pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów. Takie rozwiązanie jest polecane osobom, którym zależy na pozyskiwaniu czystej energii niezależnie od warunków atmosferycznych oraz na funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Za wydajną pracę pergoli odpowiadają wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. Taka instalacja może być z powodzeniem używana przez cały rok ze względu na pełną odporność na działanie warunków atmosferycznych. Użytkownicy pergoli ML System mogą cieszyć się pierwotnymi właściwościami i estetycznym wyglądem przez długi czas. Całość doskonale wpasowuje się w aranżację każdego ogrodu.

  Moduły fotowoltaiczne mazowieckie – zalety bezemisyjnej energii

  Wszystkie moduły fotowoltaiczne oferowane przez ML System to gwarancja długiej żywotności, wysokiej stabilności mocy oraz pewnego działania. Konstrukcja wyróżnia się też uniwersalnym charakterem związanym ze sposobem montażu (na gruncie lub dachu prostym i pochyłym). Ważnym atutem jest kompatybilność z większością systemów mocowań, jakie są dostępne. Wszystko to sprawia, że moduły sprawdzą się zarówno na domowych, jak i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach