Strona główna > Aktualności > ML System na międzynarodowym wydarzeniu LuginsLand of Art
ML System+ nagrodzone Diamentem Forbesa 2024
31 maja 2024
Podsumowanie serii szkoleniowej ALU-Edukatory
14 czerwca 2024

ML System na międzynarodowym wydarzeniu LuginsLand of Art

Spółka ML System 18.05.2024 r. wzięła udział w międzynarodowym wydarzeniu LuginsLand of Art. ML System było dumnie reprezentowane przez Dyrektorkę Działu Sprzedaży Szkła – Sabinę Kozieł i Dyrektora Działu Marketingu i Komunikacji – Adriana Króla. Inicjatywa ta, prowadzona przez Omenę Mensah, zgromadziła artystów z całego świata, a wszystkie wydarzenia w ramach tego projektu odbywały się w malowniczej Villa Luginsland na Malcie, stanowiącej idealne tło dla kreatywności i innowacji.

Podczas wydarzenia przedstawiciele Spółki mieli okazję zaprezentować innowacyjny produkt, Photonwall – fotowoltaiczną fasadę, oraz omówić przyszłość technologii BIPV (Building-Integrated Photovoltaics). Photonwall rewolucjonizuje sposób myślenia o projektowaniu budynków. Integracja fotowoltaiki z architekturą pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni fasad do generowania energii, co jest krokiem milowym w kierunku zrównoważonego budownictwa.

Wydarzenie LuginsLand of Art stanowiło doskonałą platformę do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez ML System. Była to również okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Dla solidnej dawki wiedzy i inspiracji, zachęcamy do obejrzenia poniższego wideo, gdzie można zobaczyć prezentację produktową ML System https://youtu.be/16u25xdDhmU?feature=shared&t=2750.

Paulina Orzech

Komentarze są wyłączone.