Strona główna > Aktualności > ML System+ nagrodzone Diamentem Forbesa 2024
Trendy i innowacje w technologii dachów z dachówek fotowoltaicznych
7 maja 2024
ML System na międzynarodowym wydarzeniu LuginsLand of Art
3 czerwca 2024

ML System+ nagrodzone Diamentem Forbesa 2024

W dniu 28.05.2024 r. ML System + zostało nagrodzone prestiżowym Diamentem Forbesa. Spółka zajęła II miejsce w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie podkarpackim. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem uznania za dynamiczną i konsekwentną pracę na rzecz rozwoju innowacyjnych technologii w branży OZE.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym redakcja „Forbes Polska” nagradza najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce.

Ranking, klasyfikujący firmy na podstawie szybkości wzrostu wartości i danych finansowych z ostatnich trzech lat, podkreśla stabilność i potencjał przedsiębiorstw, służąc jako ważne źródło informacji dla inwestorów i partnerów biznesowych.

Nagroda jest dowodem na to, że strategia koncentrująca się na ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań z zakresu OZE przynosi oczekiwane rezultaty. Diament Forbesa jest motywacją do dalszego działania i potwierdzeniem, że obrany kierunek jest właściwy.

Nagrodę w imieniu Spółki ML System odebrał Dyrektor Działu Marketingu i Komunikacji – Adrian Król.

Diament Forbesa to nie tylko wielki zaszczyt, ale także zobowiązanie do dalszego rozwoju i kontynuowania misji w dostarczaniu nowoczesnych, zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Wyrazy wdzięczności kierowane są do wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Paulina Orzech

Komentarze są wyłączone.