Strona główna > Aktualności > Podsumowanie serii szkoleniowej ALU-Edukatory
Heritage Innovators Day 2024 – przyszłość dziedzictwa kulturowego i innowacji
12 czerwca 2024
Zalety fotowoltaiki hybrydowej
14 czerwca 2024

Podsumowanie serii szkoleniowej ALU-Edukatory

 

W ramach serii szkoleniowej ALU-Edukatory, organizowanej we współpracy z Aluprof, odbyły się cztery intensywne sesje edukacyjne:

– 21.05 w Ożarowie Mazowieckim
– 27.05 w Bielsku-Białej
– 06.06 w Wieliczce
– 11.06 w Poznaniu

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ML System, którzy mieli okazję dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz innowacyjnych rozwiązań BIPV dla sektora budowlanego. Cykl wydarzeń zorganizowany przy współpracy z ALUPROF był doskonałą okazją nie tylko do wymiany doświadczeń, ale również zdobycia niezbędnej wiedzy produktowej i marketingowej.

Nasi specjaliści podczas poszczególnych wydarzeń mieli możliwość zaprezentowania najnowszych produktów Spółki – Photon Wall i Photon Roof. Oferowane przez ML System rozwiązania z zakresu BIPV cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestników, pokazując potencjał zastosowania nowoczesnych technologii fotowoltaicznych w budownictwie.

Seria szkoleń ALU-Edukatory przyciągnęła wielu zainteresowanych, w tym specjalistów z branży, architektów, projektantów i inżynierów. Poziom zainteresowania pokazuje rosnącą świadomość oraz potrzebę wprowadzania zrównoważonych technologii w wielu sektorach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i czekamy na kolejne edycje wydarzenia!

Paulina
Autor: Paulina

Komentarze są wyłączone.