Strona główna > Aktualności > Trwa VI Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2021
Czy fotowoltaika się opłaca?
9 września 2021
Jak dobrać moc panelu fotowoltaicznego?
16 września 2021

Trwa VI Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” 2021

Wszystkie najważniejsze tematy związane z przyszłością energetyki nie tylko w Polsce, ale i na świecie będą omawiane podczas VI Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. Oprócz sesji plenarnych, w których udział wezmą kluczowi przedstawiciele m.in. świata nauki, administracji publicznej, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, odbędą się również liczne sesje tematyczne dotyczące m.in., systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem (BIPV), roli niskowymiarowych materiałów kwantowych w nowych technologiach, a także wodoru w przyszłym miksie energetycznym.

W specjalnym panelu tematycznym poświęconym roli fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (BIPV) udział wezmą przedstawiciele największych na świecie koncernów produkujących i dystrybuujących szkło m.in. dla branży budowlanej i automotive: Guardian Glass, Pilkington Glass oraz Saint-Gobain. Będzie też przedstawiciel europejskiej akredytowanej jednostki certyfikującej Kiwa z Włoch. Każdy z nich przedstawi swoją wizję rozwoju branży szklarskiej na potrzeby BIPV oraz jej roli w transformacji energetycznej budynków, mając na uwadze m.in. „europejski zielony ład”, czy też budownictwo zeroenergetyczne (Zero Energy Bulidings). Guardian Glass i Pilkington Glass to strategiczni partnerzy ML System SA.

Konferencja odbywa się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line). Uczestnicy stacjonarni mają możliwość wykonania bezinwazyjnego i szybkiego badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przy użyciu urządzenia diagnostycznego COVID DETECTOR.

Transmisja online jest dostępna na stronie na kanałach Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCbTNxMMts_5TZGZG26xkjHQ oraz https://www.youtube.com/channel/UCC0pxt7YrjolIrFbNWnltpQ

 

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.